bot-nemagnit
viber

К сожалению, мы не в офисе. Давайте мы перезвоним вам в рабочее время.

Вкажіть свій номер телефону і ми Вам Зателефонуємо протягом найближчого часу

0 сек

Або пишіть нам у Viber viber

Мы обязательно Вам перезвоним!

Скупка радіодеталей

Скупка радиодеталей Украина

Не викидайте радіодеталі. Вони коштують грошей! Ви можете з легкістю продати нам будь-які радіодеталі. Компанія НЕМАГНІТ купує різні радіодеталі, такі як: транзистори, резистори, конденсатори, діоди, різні плати, що містять радіодеталі, мікросхеми, компоненти, будь-який радіоелектронний брухт, телефонні АТС, а також будь-які прилади цілком.

Прийом радіодеталей

Купівля радіодеталей компанією НЕМАГНІТ – це вигідна угода. Приймаються брухт радіодеталей на вагу або поштучно. Здати радіодеталі ви можете просто виславши нам Новою поштою. Гроші перераховуємо на вашу карту відразу при отриманні.

Де продати радіодеталі

Якщо у вас виникла необхідність позбутися старих електропріборов, ми їх купимо. Цікаві вони в першу чергу через радіодеталей в яких містяться дорогоцінні метали. Існують заводи з переробки таких радіодеталей. З них витягають дорогоцінні метали. Деякі радіодеталі можуть бути придатні до повторного експлуатації. В такому випадку вони отримують друге життя. Ми також здійснюємо як постійну покупку так і продаж радіодеталей. Якщо вам потрібно купити радіодеталі – ми з радістю запропонуємо вигідну ціну.

Ціни на радіодеталі

Практично всі радіодеталі в тій чи іншій мірі містять дорогоцінні метали. Високоточні прилади вимагають використання посріблених і позолочених проводів і контактів. Ціни на радіодеталі різні і залежать від виду. Ціни можете знайти в нашому прайс-листі. Великий перелік та ціни на такі радіодеталі як: конденсатори, процесори, мікросхеми, транзистори, резистори, реле, різноманітні плати та інші.

Телефонуйте нам, або пишіть в Viber.