bot-nemagnit
viber

К сожалению, мы не в офисе. Давайте мы перезвоним вам в рабочее время.

Вкажіть свій номер телефону і ми Вам Зателефонуємо протягом найближчого часу

0 сек

Або пишіть нам у Viber viber

Мы обязательно Вам перезвоним!

Вольфрам

У чистому вигляді в природі не зустрічається. Вольфрам знаходиться в сполуках з різними іншими хімічними речовинами (свинець, мідь, торій, залізо, марганець).

Метал вольфрам (wolframium) – застосування

Найчастіше застосовується в електротехнічній, радіоелектронної промисловості. Метал досить рідкісний, але необхідний у виробництві, тому скупка і переробка брухту актуальна завжди. Плавлення вольфраму відбувається при температурі 3422 ° C. Температура ж кипіння – 5800 градусів, цим і обумовлена сфера його використання, він здатний значно збільшити міцність сталевих сплавів.

Застосовують метал в літакобудуванні, в оборонці (торпеди, броня танків, снаряди), виробництво контейнерів для транспортування радіоактивних речовин і відходів, різних нагрівальних елементів. Приймаємо дріт вольфрамовий, стрічку, пруток, пластини, відходи промвиробництва, неліквід, брак, деталі обладнання, шматки металу, електроди, вольфрамові штабіки та інше.

  • Завдяки тугоплавкости і пластичності металу, він практично незамінний для виробництва ниток розжарювання (освітлювальні прилади, кінескопи).
  • Висока щільність вольфраму дозволяє застосовувати його для того, щоб виробляти противаги, бронебійні сердечники для гармат артилерії, бронебійні кулі, надшвидкісні ротори в гігроскопи, щоб стабілізувати балістичні ракети.
  • Електроди (аргонно-дугове зварювання).
  • Метал є найважливішим компонентом у виробництві найкращих марок сталей інструментальних.

Для того, щоб отримати чистий вольфрам необхідна складна і трудомістка процедура відділення його від домішок, назва якої  «порошкова металургія».

Вартість вольфраму

Ціна на вольфрам, як і потреба в ньому, з кожним роком зростає, а вміст металу в земній корі всього близько 2%. Тому, дуже важлива переробка відходів металу. У розділі Прайс-Лист нашого сайту кожен день публікується актуальна ціна на вольфрам.

НЕМАГНІТ. У нас завжди ви можете купити або продати вольфрам. Ми допоможемо визначити де і який вольфрам міститься за допомогою аналізатора металу

 

 

Якщо Вам сподобалася наша сторінка, поділіться нею з друзями в соціальних мережах: