bot-nemagnit
viber

К сожалению, мы не в офисе. Давайте мы перезвоним вам в рабочее время.

Вкажіть свій номер телефону і ми Вам Зателефонуємо протягом найближчого часу

0 сек

Або пишіть нам у Viber viber

Мы обязательно Вам перезвоним!

Титан круг

Титан. Легкий і міцний сріблясто-білий метал. Має високу корозійну стійкість. Застосовується в хімічній, військовій, авіаційній, автомобільній, суднобудівній, сільськогосподарської та харчової промисловості. Також у виробництві спортивних товарів, ювелірних виробів, мобільних телефонів, і інших легких сплавів.

Титан кругляк

Титан круг являє собою найбільш популярну різновид прокату титанового. Цей вид прокату дуже затребуваний в промисловості, так як титан має унікальні технічні характеристики: міцність, тугоплавкі, стійкість до корозії, до перепадів температур. Біологічно інертний, тобто екологічно безпечний. Титановий прокат має високу вартість, практичність.

Титан, як метал є благородним і цінних хімічною речовиною, міцним, як сталь і легким, як алюміній. Це практично вічний метал, що залишається невразливим в будь-який агресивному середовищі. Кругляк титановий стійкий до руйнувань і високим / низьких температур, надлегкий матеріал, що виявляє унікальну ефективність у багатьох галузях промисловості, там, де інші види сировини швидко виходять з ладу, тим самим знижуючи ефективність роботи обладнання в цілому. Хоча використання титанового круга збільшує вартість виробів, але це компенсується їх якістю, тривалим терміном експлуатації, надійністю.

До переваг титанового кругу можна віднести високу питому міцність, малу щільність, жароустойчивость, легкість. Титан коло несприйнятливий до корозійних процесів, до підвищеної вологості, стійкий до значних механічних навантажень.

Титан – Застосування

  • Суднобудування;
  • Літако- і ракетобудування (виробництво двигунів);
  • Автомобілебудування;
  • Машинобудування;
  • Виробництво верстатів для різних сфер народного господарства;
  • Косметологія;
  • Метал біологічно інертний, що дозволяє використовувати його в медицині для виробництва протезів, в трансплантології, вироби з титану не відривати людським організмом;
  • Ювелірне виробництво;
  • Хімічна промисловість
  • Нафто- і газова галузі (бурове обладнання).

Скільки коштує титановий круг, ціна за кг.

Приймаємо титановий коло шліфований, калібрований, пресований.

Ціну на титан кругляк уточнюйте в наших менеджерів

Купуємо брухт титана

 

Якщо Вам сподобалася наша сторінка, поділіться нею з друзями в соціальних мережах: