bot-nemagnit
viber

К сожалению, мы не в офисе. Давайте мы перезвоним вам в рабочее время.

Вкажіть свій номер телефону і ми Вам Зателефонуємо протягом найближчого часу

0 сек

Або пишіть нам у Viber viber

Мы обязательно Вам перезвоним!

Свинець кабельний

Свинець є металом, який надзвичайно затребуваний у багатьох галузях промислового виробництва, завдяки своїм властивостям. Елемент стійкий до корозійних процесів, має відмінну електропровідність, м'який, гнучкий, вологостійкий.

Свинець 

Майже 25% всього видобутого в світі свинцю йде на виробництво ізоляційного екрану, яким захищають електричні кабелі, саме ця ізоляція допомагає збільшити експлуатаційний термін технічних кабелів, захищаючи їх від радіації, окислювальних процесів, перегріву.

Свинець кабельний виходить шляхом механічної обробки загальнопромислового і нефтепогружного кабелю.

Брухт кабельного свинцю в значних обсягах виходить, коли відбувається демонтаж різних кабельних ліній на промислових, нафтопереробних, морських, дорожніх, залізничних, будівельних об’єктах, розбирання комунікацій, ліній електропередачі.

Так як метал м’який, то найчастіше його використовують в сплавах з іншими металами або домішками. Найменше домішок містить кабельний свинець, який застосовується в деяких видах кабелю завдяки своїй чистоті і гнучкості.

Свинець кабельний є основним джерелом отримання практично чистого свинцю для переробки. Його застосовують для оболонки проводів і кабелів абсолютно не випадково, адже метал володіє чудовими властивостями. Але, як і будь-який матеріал, кабель може прослужити певний термін, а потім його необхідно замінити. А кабелі що були у вжитку краще здати в спеціалізовану компанію, таким чином, свинець після переробки зможе отримати «друге життя», і з цього металу будуть створені нові деталі.

Кабельный свинець ціна

Скільки коштує кабельний свинець? Свинець можна повторно переробляти і далі використовувати в промисловому виробництві, особливо затребуваний при цьому саме свинець кабельний, тому зростає і попит на нього в компаніях, що займаються скупкою даного матеріалу, ми купимо свинець кабельний в будь-яких кількостях і запропонуємо вам за нього найвищу ціну. Ціна на кабельный свинець кожен день може бути новою і публікується у розділі Прайс-Лист.

Аби дізнатися про актуальну ціну – Телефонуйте прямо зараз

 

НЕМАГНІТ – Купуємо свинець кабельний в будь-яких обсягах.

 

Купуємо також Олово Свинець

Якщо Вам сподобалася наша сторінка, поділіться нею з друзями в соціальних мережах: