bot-nemagnit
viber

К сожалению, мы не в офисе. Давайте мы перезвоним вам в рабочее время.

Вкажіть свій номер телефону і ми Вам Зателефонуємо протягом найближчого часу

0 сек

Або пишіть нам у Viber viber

Мы обязательно Вам перезвоним!

Рапід р6м5, р18

Рапід Р6М5, Р18 або швидкорізальні стали застосовують для виробництва ріжучих інструментів, що працюють в умовах значного навантаження і високих температур робочих крайок. Інструмент з швидкорізальних сталей володіє високою стабільністю властивостей. Вони маркуються Р18, Р6М5 та ін.

р6м5 розшифровка

У марках сталі букви і цифри позначають Р – швидкоріжуча (від англ. Слова “Rapid” – швидкий, швидкий), цифра, наступна за буквою – середня масова частка вольфраму, М – молібден; цифри, наступні за буквами, означають відповідно масову частку молібдену.

Застосування швидкорізальної сталі р6м5

В останні кілька десятиліть застосування сталі р6м5 почало скорочуватися, так як почало широко розповсюджуватися використання твердосплавних сталей. Але досі зі сталі марки «рапід» виробляють кінцевий інструментарій:

  • Мітчики;
  • Різні свердла;
  • Фрези малого діаметра.
  • Застосування швидкоріжуча сталь знаходить і в токарному виробництві.
  • Рекомендують її для виготовлення різного виду інструментів, що мають просту форму, де немає необхідності в великому обсязі шліфування.
  • Фасонні і складні інструменти (нарізування різьблення, зубів), де основна вимога полягає у високій зносостійкості готового продукту.

Швидкорізальна сталь р6м5 з вмістом кобальту використовують там, де необхідно обробляти деталі зі сталі та сплавів, корозійно стійкі, жароміцні, складно оброблювані, з переривчастим різанням, вібрацією, з недостатнім охолодженням.

Сталь швидкоріжуча з вмістом ванадію – з неї виробляють інструменти для чистої обробки. Застосовують для зрізання стружки з невеликим поперечним перерізом.

Р6м5 сталь, що містить вольфрам і молібден застосовують для виготовлення інструментарію, який працює в чорновій обробці. Також з неї роблять протягання, шевери, фрези, долбяки.

Скупка брухту Р6М5
Приймаємо брухт металів Р6М5. Здати  Р6М5 як брухт можна легко – звертайтеся в НЕМАГНІТ.

Аби дізнатися про актуальну ціну – Телефонуйте прямо зараз

Купуємо також магніти металеві

 

Якщо Вам сподобалася наша сторінка, поділіться нею з друзями в соціальних мережах: