bot-nemagnit
viber

К сожалению, мы не в офисе. Давайте мы перезвоним вам в рабочее время.

Вкажіть свій номер телефону і ми Вам Зателефонуємо протягом найближчого часу

0 сек

Або пишіть нам у Viber viber

Мы обязательно Вам перезвоним!

Припій ПОС-61

Припій ПОС-61 - (припій олов'яно-свинцевий) є матеріалом, який застосовується при пайку (з'єднанні) різних заготовок. Має температуру плавлення нижче, ніж сполучаються метали. Припій ПОС-61 - це м'який припой (температура плавлення 191 градусів). Цифра 61 означає склад олова 59-61%, решта свинець.

ПОС 61 Області застосування

Припій ПОС-61 застосовується для лудіння, паяння, радіо і електроапаратури, плат, там, де не допускається перегрів.

Завдяки легкоплавкости пайка припоєм ПОС 61 забезпечує високу адгезію сплаву. Це означає що здатність проникати в структуру матеріалів, що підлягають з’єднанню робить цей сплав найкращим в своєму роді.

Технічна характеристика ПОС-61

Припій представляє собою основний присадний матеріал, що допомагає згуртувати дві деталі з металу, закрити шов, отвір, тріщину. ПОС-61 – це легкоплавкий припій олов’яно-свинцевої групи, дуже популярна марка, яка застосовується як в промислових умовах, так і в побуті, вдома. Матеріал має високу плинністю, що є позитивним фактом, адже завдяки цій властивості припій плавиться навіть звичайним паяльником, а з’єднання виходить дуже надійним і міцним, так як розтікаючись, розплавленийприпой здатний проникнути в усі тріщини, виїмки спаюється металів, при цьому практично виключається браковане з’єднання .

Температура паяння за допомогою припою ПОС-61 дає можливість застосовувати його для роботи з різною радіотехнічної апаратурою, навіть там, де необхідна особлива обережність, коли висока температура пайки може пошкодити деталі. Завдяки температурі плавлення ПОС-61 використовують і як присадний матеріал, і при лудінні жала паяльників і місць споювання деталей.

Види припою ПОС-61

Припій олов’янно свінцовий пос 61 випускають в наступних різновидах, що відрізняються тільки за виглядом, а ні за складом.

  • Дріт – найбільш використовувана, зручна форма припою;
  • Трубка з каніфоллю;
  • Пруток – форма, яку зручно використовувати вдома;
  • Стрічки.

Купити або продати ПОС 61

Припій ПОС-61 у вигляді чушок, прутків, дроту, трубок будь-якого діаметру, стрічок різного розміру, анодів будь-якого сеченія.

У нас ви також завжди можете купити припій для пайки ПОС 61.

Ціна за ко пріпою ПОС 61 публікується у розділі Прайс-Лист.

Актуальну ціну на сьогоднішній день уточнюйте у наших менеджерів

 

 

Якщо Вам сподобалася наша сторінка, поділіться нею з друзями в соціальних мережах: