bot-nemagnit
viber

К сожалению, мы не в офисе. Давайте мы перезвоним вам в рабочее время.

Вкажіть свій номер телефону і ми Вам Зателефонуємо протягом найближчого часу

0 сек

Або пишіть нам у Viber viber

Мы обязательно Вам перезвоним!

Победіт лом

Победіт- загальна назва групи твердих сплавів карбіду вольфраму і кобальту, співвідношення металів 9 : 1.

Победіт – області застосування

 
Сплав на ім’я “победіт” має високу твердість. Победіт застосовують в гірничій справі – буріння порід. Також в металообробці і деревообробці – виготовлення різців. Победіт використовується в виготовленні деталей, підвищеної твердості, жароміцності. Победіт  виготовляється у вигляді пластин різного розміру і форми.

Наявність в сплаві таких металів, як кобальт і вольфрам, надає лому значну вартість, а також обумовлює і сфери застосування побідиту:

  • Гірничодобувна і рудовидобувний промисловість;
  • Будівництво тунелів, мостів, залізничного полотна;
  • Металообробка:
  • Металургійна промисловість;
  • Деревообробна промисловість.

Необхідно відзначити, що победіт використовується не тільки в мирних цілях, з нього виготовляють бронебійні сердечники для куль і снарядів.

Вперше сплав був виготовлений в Радянському Союзі в 1929 році, розробки велися в Німеччині, починаючи з 1920 року.

Як победіт виготовляється

Виготовляють победіт в пластинчастому вигляді, пластини мають різну форму і розмір. Процес виробництва полягає в тому, що карбід вольфраму в порошковому вигляді і порошок кобальтові або нікелевий перемішують, пресують в спеціальних формах. Пластини, спресовані спекают при високих температурах, таким чином, виходить надзвичайно міцний, щільний матеріал.

Победіт лом ціна

Наша компанія приймає побідитовий брухт, а також твердосплавний брухт за найпривабливішими цінами (дізнавайтеся у розділі Прайс-Лист). Працюємо з особами будь-якої форми власності.

Купуємо брухт побідиту в будь-яких формах, злитий або спечений. Також придбаємо – вольфрамовий – ВК2, ВК3, ВК3М, ВК4В, ВК6М, ВК6, ВК6В, ВК8, ВК8В, ВК10, ВК15, ВК20, ВК25; титано-вольфрамовий – Т30К4, Т15К6, Т14К8, Т5К10, Т5К12В; титано-тантало-вольфрамовий – ТТ7К12, ТТ10К8Б. Без вольфрамовий ТНМ20, ТНМ25, ТНМ30.

 

Повернутись назад

Якщо Вам сподобалася наша сторінка, поділіться нею з друзями в соціальних мережах: