Здати плати на брухт
Плати. Найбільш правильна назва даного радіоелектронного компонента – це друкована плата. Сьогодні друковані плати містяться майже у всіх сучасних радіоелектронних пристроях: в мобільних телефонах, телевізорах і годинниках, мікрохвильовки і навіть в пральних машинках, не кажучи вже про комп’ютери та інших новомодних гаджетах. І, звичайно ж, друковані плати знаходяться в будь-якому військовому обладнанні, особливо цінні плати, які створювалися до 90-их років минулого століття, так як в них міститися РЕК зі значним вмістом різних дорогоцінних металів.
Здавалося б, друкована плата – це сучасне ноу-хау, але це не так. З’явилася друкована плата понад сто років тому. Завдяки даному радіоелектронного компоненту і почався розвиток, удосконалення електронної та радіо промисловості. Першу друковану плату, точніше її прообраз створив Альберт Хансон, який і запропонував формувати на фользі з міді за допомогою штампування особливу картинку. Потім, «картинка» клеїлася на парафіновий паперовий діелектрик. У серійне виробництво плати пішли з 1920 року, для їх виробництва почали застосовувати бакелит, картон, мезонів, дерево.
Види друкованих плат
ДП – це особлива конструкція, що має ізоляційне підставу, на яке пайкою наносяться різні електроз’єднань.
Друкована плата може бути односторонньою і двосторонньою. Одностороння плата – це особлива пластина, на яку різні РЕК припаиваются з одного боку. Двостороння плата – РЕК наносяться на обидві сторони. З середини минулого століття почали виробляти багатошарові плати (40 і більше шарів). Зараз вже існую і гнучкі ДП. Для виготовлення сучасний плат використовують стеклотекстолит, кераміку, гетинакс.

Співпрацюємо з фізичними та юридичними особами по Україні.
Аби дізнатися актуальні ціни на плати – телефонуйте прямо зараз: