bot-nemagnit
viber

К сожалению, мы не в офисе. Давайте мы перезвоним вам в рабочее время.

Вкажіть свій номер телефону і ми Вам Зателефонуємо протягом найближчого часу

0 сек

Або пишіть нам у Viber viber

Мы обязательно Вам перезвоним!

Плати будь-які

Купуємо плати, радянського і зарубіжного виробництва. Оптом і вроздріб по Україні. Особливу цінність представляють зразки, зняті з радянських радіоприладів і електронікі. Також нас цікавлять материнські комп'ютерні, плати пам'яті, відеокарти та інші.

Здати плати на брухт

Плати. Найбільш правильна назва даного радіоелектронного компонента – це друкована плата. Сьогодні друковані плати містяться майже у всіх сучасних радіоелектронних пристроях: в мобільних телефонах, телевізорах і годинниках, мікрохвильовки і навіть в пральних машинках, не кажучи вже про комп’ютери та інших новомодних гаджетах. І, звичайно ж, друковані плати знаходяться в будь-якому військовому обладнанні, особливо цінні плати, які створювалися до 90-их років минулого століття, так як в них міститися РЕК зі значним вмістом різних дорогоцінних металів.
Здавалося б, друкована плата – це сучасне ноу-хау, але це не так. З’явилася друкована плата понад сто років тому. Завдяки даному радіоелектронного компоненту і почався розвиток, удосконалення електронної та радіо промисловості. Першу друковану плату, точніше її прообраз створив Альберт Хансон, який і запропонував формувати на фользі з міді за допомогою штампування особливу картинку. Потім, «картинка» клеїлася на парафіновий паперовий діелектрик. У серійне виробництво плати пішли з 1920 року, для їх виробництва почали застосовувати бакелит, картон, мезонів, дерево.

Види друкованих плат

ДП – це особлива конструкція, що має ізоляційне підставу, на яке пайкою наносяться різні електроз’єднань.
Друкована плата може бути односторонньою і двосторонньою. Одностороння плата – це особлива пластина, на яку різні РЕК припаиваются з одного боку. Двостороння плата – РЕК наносяться на обидві сторони. З середини минулого століття почали виробляти багатошарові плати (40 і більше шарів). Зараз вже існую і гнучкі ДП. Для виготовлення сучасний плат використовують стеклотекстолит, кераміку, гетинакс.

Платы приборов

Співпрацюємо з фізичними та юридичними особами по Україні.

 

Купуємо материнські плати

Аби дізнатися актуальні ціни на плати – телефонуйте прямо зараз:

 

Якщо Вам сподобалася наша сторінка, поділіться нею з друзями в соціальних мережах: