bot-nemagnit
viber

К сожалению, мы не в офисе. Давайте мы перезвоним вам в рабочее время.

Вкажіть свій номер телефону і ми Вам Зателефонуємо протягом найближчого часу

0 сек

Або пишіть нам у Viber viber

Мы обязательно Вам перезвоним!

Олово за 1%

Олово свинець. У домішках має бути тільки свинець! Всі інші варіанти обговорюються! (Олово за 1%)

Що таке  олово свінець?

Олово свінець – це означає що в чистому вигляді олово часто не використовується, так як воно схильне легкому зміни структури при низьких температурах – така властивість олова. Тому в олово додають свинець, що робить такі припої лекгоплавкімі і вони широко використовуються при пайці деталей радіоаппаратури.

Олово за 1% передбачає придбання виробів, продукції, виготовленої виключно зі сплаву металу, що складається з олова та свинцю, без вмісту інших домішок (деякі види припоїв , бабіти). Щоб зрозуміти вартість, по якій ми купимо такий сплав, помножте процентний вміст олова на вартість одного відсотка. Купуємо сплав свинцю з оловом.

Купуємо олово свинець – сплав

Ми купуємо продукцію, що складається зі сплаву олова та свинцю. Без цих двох елементів не може обійтися жодне сучасне технічне виробництво, а значить і попит на метал значний і зростає постійно. Свинцево-олов’яний сплав високо стійкий до впливу на нього агресивних речовин (лугів, кислот, солей), температурних перепадів, вологості – його фізичні і механічні властивості залишаються незмінними. Найбільш оптимальне співвідношення змісту в сплаві олова – 60%, свинцю – 40%, саме таке поєднання найбільш стійке до хімічних впливів, а також має значний експлуатаційний період. Додавання до сплаву олово-свинець інших домішок змінює властивості нової речовини, і не завжди в кращу сторону.

Саме олов’яно-свинцевий сплав, де олова більше, найбільш затребуваний і поширений. Цей сплав може з’єднаються з маслами, їх застосовують як антифрикційний матеріал. Мастило, основою якої є олово і свинець, застосовують для виробництва і штампування деталей металопрокату. З олов’яно-свинцевих сплавів, з великим вмістом олова, виготовляють припої (Припій ПОС-61, Припій ПОС-40 і Припій ПОС-30), бабіти (Баббит Б-83 та Баббит Б-16).

Якщо ж в сплаві міститься інший процентний вміст олова (менше), плюс крім свинцю присутні і інші домішки, наприклад, 40% олова, 25% свинцю, 25% сурми і 10% кадмію, то ціну на такі сплави краще уточнювати у наших менеджерів, зв’язавшись з компанією за телефонами або через форму зворотного зв’язку.

 

 

Якщо Вам сподобалася наша сторінка, поділіться нею з друзями в соціальних мережах: