bot-nemagnit
viber

К сожалению, мы не в офисе. Давайте мы перезвоним вам в рабочее время.

Вкажіть свій номер телефону і ми Вам Зателефонуємо протягом найближчого часу

0 сек

Або пишіть нам у Viber viber

Мы обязательно Вам перезвоним!

Магніти металеві

Магнітами називають речовини, які володіють власним магнітним полем навіть під час відсутності прикладеного магнітного поля, а також здатні його накопичувати.

Які метали є магнітними

Магніти металеві є виробами з магнітотвердого матеріалу з високою залишковою магнітною індукцією. Такі магніти зберігають стан намагніченості протягом довгого часу. Магніти металеві виробляють різної форми, застосовуються як автономні (не споживає енергії) джерел магнітного поля.

Постійні металеві магніти призначені для перетворення на постійні магніти після намагнічування. Використовують в машинобудуванні, електротехнічному обладнанні, в радіотехнічної апаратури, в електромагнітах.

Феромагніти – Застосування

Постійні магніти виготовляються з феромагнетиків. Проводять їх з використанням заліза, кобальту, нікелю, деяких металів, що відносяться до групи рідкоземельних, які визначають головне властивість постійного магніту – збереження магнітного поля на довгий час. Відомо, що будь-який магніт притягує металеве тіло, але тільки постійний магніт має незмінні полюса.

Найбільш сильні магніти виробляють, використовуючи чавун, сталь, залізо, ті, що слабші містять кобальт, нікель. Найбільш важливий аспект в тому, що, щоб підтримувати магнітні властивості немає необхідності у використанні електроенергії або енергії сонця.

Постійні магніти

Постійний магніт може бути жорстким і м’яким. Магніт феритовий складається з оксидів барію і стронцію. Такий сплав дозволяє зробити дещо дешевшим готові вироби, без зміни його унікальних магнітних властивостей. Ферритові магніти працюють в температурному діапазоні +280 – мінус 40 за Цельсієм.

Існують також магніти термостабільні, виробляють їх із застосуванням нікелю, алюмінію, міді, кобальту. Такий магніт працює і при температурі понад +500 градусів Цельсія. Термостабільні магніти важать менше, ніж ферритові, але це не впливає на їх індукцію.

Неодимові магніти – в їх виробництві використовують неодим, залізо, барій.

Продати феритовий магніт

Немагніт – купуємо на постійній основі магніти металеві.

Аби дізнатися про актуальну ціну – Телефонуйте прямо зараз

Купуємо також Сурьму

 

Якщо Вам сподобалася наша сторінка, поділіться нею з друзями в соціальних мережах: