bot-nemagnit
viber

К сожалению, мы не в офисе. Давайте мы перезвоним вам в рабочее время.

Вкажіть свій номер телефону і ми Вам Зателефонуємо протягом найближчого часу

0 сек

Або пишіть нам у Viber viber

Мы обязательно Вам перезвоним!

Латунь круг

Латунь це сплав цинку і міді в пропорціях 70% і 30% відповідно. Застосовується в приладобудуванні та машинобудуванні, авіаційній, морській промисловості, в автомобіле- та суднобудуванні. Латунь використовують у виробництві поліграфічних матриць, гільз хімічної апаратури. Для виготовлення дрібних елементів годинникового механізму і для виробництва деталей корпусів також бере участь Латунь.

Латунь круг Ціна

Латунь круг є прутком жовтого кольору із суцільним профілем і круглим поперечним перерізом.

Латунь кругляк застосовують як заготовка для подальшого виробництва гвинтів, болтів, шестерень і для виготовлення елементів запірної арматури використовується в водо- і теплопостачальних виробництвах, в електромеханічних установках, газові редуктори. Купуємо латунь коло будь-якого діаметру.

Склад і маркування латуні

Прийняте таке маркування. Латунний сплав позначають буквою «Л», після чого слідують букви основних елементів, що утворюють сплав. У марках деформівних латуней перші дві цифри після букви «Л» вказують середній вміст міді у відсотках. Наприклад, Л70 – латунь, що містить 70% Cu.

У разі легованих деформівних латуней вказують ще букви і цифри, що позначають назву і кількість легуючого елемента, ЛАЖ60-1-1 означає латунь з 60% Cu, леговану алюмінієм (А) в кількості 1% і залізом (Ж) у кількості 1%. Вміст Zn визначається по різниці від 100%. У ливарних латунях середній вміст компонентів сплаву у відсотках ставиться відразу після букви, що позначає його назву. Наприклад, латунь ЛЦ40Мц1,5 містить 40% цинку (Ц) і 1,5% марганцю (Мц).

Купуємо латунь кругляк будь-якого діаметру

 

Аби дізнатися про актуальну ціну – Телефонуйте прямо зараз

Якщо Вам сподобалася наша сторінка, поділіться нею з друзями в соціальних мережах: