bot-nemagnit
viber

К сожалению, мы не в офисе. Давайте мы перезвоним вам в рабочее время.

Вкажіть свій номер телефону і ми Вам Зателефонуємо протягом найближчого часу

0 сек

Або пишіть нам у Viber viber

Мы обязательно Вам перезвоним!

Капролон

Капролон є конструкційним полімером, який володіє відмінними антифрикційними властивостями, є діелектриком. Зносостійкий, відмінно працює в парах тертя. Володіє високим втомним опором. Він широко використовується в машинобудуванні, суднобудуванні у підшипників, шестерень, втулок, валів, роликів і т.д.

Капролон. Характеристика

Капролон

Капролон легше стали в 6 разів, тому його застосування значно полегшує конструкції, їм замінюють бронзу,    латунь,     баббіт.

Назва «капролон» є російським найменуванням поликапроамида. Сам матеріал можна вважати одним з найновіших, в порівнянні з іншими матеріалами. Широке застосування він отримав менше сорока років тому. Капролон міцний і зносостійкий, стійкий до впливу на нього деяких хімічних речовин, але в висококонцентрованих кислотах розчиняється повністю. Має малий коефіцієнт на тертя, що є найбільш важливою властивістю матеріалу, так як надає можливість виробництва з нього деталей, які піддаються значним тертя в процесі їх роботи.

Капролон. Застосування.

Сучасне промислове виробництво дуже часто замінюють капролоном деякі метали, адже матеріал набагато легше металу, а відповідно, і готовий виріб з капролона матиме меншу вагу, але прослужити довше, завдяки високій зносостійкості. 

Де застосовується капролон? З капролона виготовляють підшипники, шестерні, корпуси різні приводи, насосні лопаті, ролики для конвеєрів.

Застосовують в машинобудуванні, харчовій, шкіряної промисловості та інших сферах.

Капролон Листовий

Капролон листовий – найбільш популярний різновид матеріалу, що представляє собою якусь заготовку, з якої зручно проводити різні деталі. Обробляють капролон на металообробних верстатах.

Капролон Стрижневий

Обробляють даний вид матеріалу за допомогою фрезерування, точіння, свердління, шліфування.

Компанія НЕМАГНІТ купє різні види капролона в будь-яких кількостях.

Аби дізнатися про актуальну ціну – телефонуйте прямо зараз

Якщо Вам сподобалася наша сторінка, поділіться нею з друзями в соціальних мережах: