bot-nemagnit
viber

К сожалению, мы не в офисе. Давайте мы перезвоним вам в рабочее время.

Вкажіть свій номер телефону і ми Вам Зателефонуємо протягом найближчого часу

0 сек

Або пишіть нам у Viber viber

Мы обязательно Вам перезвоним!

Дюраль круг

Дюраль круг - більш твердий ніж алюмінієвий круг. Дюралюміній застосовують в суднобудуванні, авіабудуванні та інших галузях економіки. Дюралюміній являє собою сплав марганцю, магнію і міді. В основному алюмінієві сплави застосовують для виготовлення обшивки конструкцій, каркасів та інших виробів.

Купуємо алюмінієвий круг різного діаметру.

Що таке дюралюміній

Дюралюміній є конструкційним сплавом, відрізняється значною міцністю. Основа даних сплавів – це алюміній. Властивості даного матеріалу знаходяться в прямій залежності від температурного режиму його обробки і від легуючого елемента, який додається в сплав.

Історія створення матеріалу

Назва «дюралюміній» з’явилося в Росії в 1910 році з Німеччини, де на початку 1909 року в німецькому місті Дюрен почали промислово виробляти цей сплав. Дюралюміній розробив інженер-металург Альфред Вільм (співробітник одного з металургійних заводів). Саме йому вдалося встановити, що алюмінієво-мідний сплав, різко охолоджений, а потім залишений при температурі близько 20-25 градусів, на термін до п’яти діб, стане більш міцніше і твердіше, але пластичність його залишиться колишньою. Минулий в 1909 році у Франкфурті виставка дирижаблів принесла сплаву 3-ю премію.

Вперше дюралюміній був застосований при виробництві каркасів для дирижаблів, що мають жорстку конструкцію. 1911 рік був ознаменований широким застосуванням сплав в багатьох сферах промислового машинобудування. Починаючи з 1914 року, складові сплаву, засекретили, в 1920 році дюралюміній почали використовувати в авіапромисловості.

Переваги металу

  • Має значну статичну міцність;
  • Легко обробляється;
  • Зносостійкий;
  • Витримує великі навантаження;
  • Значна сфера використання.

 

Повернутись назад

 

 

Якщо Вам сподобалася наша сторінка, поділіться нею з друзями в соціальних мережах: