bot-nemagnit
viber

К сожалению, мы не в офисе. Давайте мы перезвоним вам в рабочее время.

Вкажіть свій номер телефону і ми Вам Зателефонуємо протягом найближчого часу

0 сек

Або пишіть нам у Viber viber

Мы обязательно Вам перезвоним!

Бронза круг

Бронза круг – пруток певного діаметра, що має круглий перетин. Подібні кругляки використовуються в якості основної сировини при виробництві гайок, втулок, клапанів, шестерень і багатьох інших елементів і технічних агрегатів. Бронза (круг) застосовують сьогодні в різних галузях промисловості.

Бронза кгругляк Ціна

Бронза є багатокомпонентним сплавом, де основний і обов’язковий елемент – це мідь. Бронзовий кругляк, в свою чергу, являє собою напівфабрикатний виріб, що використовується в подальшому для виробництва різних деталей і виробів.

Круг з бронзи гнучкий, міцний, з високим ступенем ковкості і пластичності, відмінно зварюється, має високий ступінь теплопровідності, антикорозійними властивостями, його легко обробляти механічно: різання, свердління, фрезерування.

Типи кругів бронзових

  • Вироблені холодним або гарячим деформаційних способом;
  • Залежно від твердості: твердий, напівтвердий, м’який;
  • За ступенем виробничої точності: нормальна, підвищена, висока.

Найбільш популярні і більш затребувані у виробництві такі види кругляків бронзових, як кругляк алюмінієво-бронзовий БРАЖ, олов’яно-бронзовий БРОЦС.

Останній вид ідеальний, коли необхідно в процесі обробки провести зварювання, різання, свердління, штампування, має чудові антифрикційні якості. При додаванні олова поліпшуються технологічні якості виробів, вироблених з даного виду матеріалу.

Кругляк бронзовий, вироблений з додаванням алюмінію БРАЖ – відмінний матеріал, завдяки своїй пластичності, з якого можна виготовляти різні болти, гайки.

Також, бронзові круги служать в якості заготовок для різних комплектуючих для устаткування, яке застосовується в агресивних умовах: температурні перепади, висока вологість, небезпека корозії. Чудовий цей матеріал і в дизайні інтер’єрів, з нього створюють різні декоративні елементи.

Застосування

  • Автомобільна промисловість;
  • Верстатобудування;
  • Велике машинобудування;
  • Авіакосмічна галузь;
  • Електро, радіотехнічна сфера;
  • Приладобудування.

 

Купуємо і продаємо бронзу кругляк.
Немагніт – завжди вигідні пропозиції.

 

Аби дізнатися про актуальну ціну – Телефонуйте прямо зараз

 

Якщо Вам сподобалася наша сторінка, поділіться нею з друзями в соціальних мережах: