bot-nemagnit
viber

К сожалению, мы не в офисе. Давайте мы перезвоним вам в рабочее время.

Вкажіть свій номер телефону і ми Вам Зателефонуємо протягом найближчого часу

0 сек

Або пишіть нам у Viber viber

Мы обязательно Вам перезвоним!

Бабіт Б-16

Бабіт Б-16 - є свинцевим сплавом, який відмінно працює при сильному і тривалому нагріванні. Хімічний склад бабітів: свинець 63.5% -68.5%, олово 15-17%, сурма 15-17%, мідь 1.5-2%, а також в незначних кількостях алюміній, цинк, залізо, нікель, вісмут, миш'як.

Баббіт Б 16 Застосування

Бабіт Б -16 використовується в підшипниках пароплавів, тепловозів, електровозів. Крім того, його застосовують в підшипниках дробарок, дизельних двигунів малих оборотів, трубних і кульових млинів, прокатних станів, виробництва компресорів, гідротурбін, парових турбін, електродвигунів, підйомників, генераторів.

Бабіт починає плавитися при температурі, яка дорівнює 240 градусам за Цельсієм.

Виробництво бабіту Б 16

Баббіт можна назвати рукотворним сплавом, а не окремим металом, адже добувають виключно матеріали, з яких даний сплав і складається, потім вже з певних металів формують злитки (чушки), маса чушок зазвичай буває до 22 кілограм. Основна умова готового виробу – поверхня чушки повинна бути чистою, так як в іншому випадку, в сплав можуть потрапити сторонні речовини, які погіршать властивість бабіту, а, отже, в подальшому знизять якість роботи виробів, для яких, власне і застосовують баббит Б 16.

Тому при виробництві бабітів вихідні матеріали очищаються особливо ретельно. Баббіт Б 16 буває первинним, виготовленим з початкових металів (свинець, олово, сурма, мідь) і вторинним. Вторинний матеріал – це бабітові брухт. При роботі з брухтом необхідно спочатку його знежирити, так як при розплаві брухту може з’явитися спрудіна (пінка). За статистикою більше 65% бабітів виробляють саме з брухту, таким чином, і вироби здешевлюють і немає необхідності проводити видобуток металів.

Баббіт Б 16. Як відризнити?

На поверхні кожної чушки бабіту Б 16 обов’язково повинна бути видавлена ​​наступна інформація:

1. Марка сплаву;
2. Номер плавлення;
3. Заводський товарний знак.

Після того, як готові чушки надходять на підприємство, яке виготовляє підшипники їх розплавляють і заливають у вкладиші – для того, щоб поліпшити антифрикційні властивості. Необхідний лише тонкий бабітовий шар.

Ціна баббіту 16.

Немагніт – закуповуємо баббит Б 16. Баббіт Б16 ціна за кг – в межах 80 грн. Актуальні ціни кожен день публікуємо у розділі Прайс-Лист. Баббіт продати можна завжди нам.

Бабіт 16 – скупка на постійній основі.

Приймаємо брухт баббіту Б 16.

Купуємо також Баббіт Б83

Якщо Вам сподобалася наша сторінка, поділіться нею з друзями в соціальних мережах: