bot-nemagnit
viber

К сожалению, мы не в офисе. Давайте мы перезвоним вам в рабочее время.

Вкажіть свій номер телефону і ми Вам Зателефонуємо протягом найближчого часу

0 сек

Або пишіть нам у Viber viber

Мы обязательно Вам перезвоним!

Срібло проба 980

За своїми фізико-хімічними властивостями практично не відрізняється від чистого срібла. Метал 980 проби володіє чудовими пластичними властивостями, відмінно піддається обробці, поліровці, практично не окислюється на повітрі, за кольором і яскравості сплав близький до чистого срібла.

Срібло з контактів реле

Срібло проба 980 (сплав срібла 980 проби) є високопробним сплавом, містить 98% чистого дорогоцінного металу з невеликою домішкою міді. За своїми фізико-хімічними властивостями практично не відрізняється від чистого серебра.

Срібло 980 проби володіє чудовими пластичними властивостями, відмінно піддається обробці, поліровці, практично не окислюється на повітрі, за кольором і яскравості сплав близький до чистого срібла.

Сплав срібла 980 проби застосовується при необхідності проведення дуже тонких робіт, наприклад, срібло на емалі, виготовлення філіграні (філігранне срібло). У радіотехнічної промисловості використовується в реле, хоча реле й маркують з чистотою срібла в 999 одиниць, але при переплавці чистота сплаву змінюється до 980 проби.

Ціна за грам срібла 980 проби кожен день публікується актульна у розділі Прайс-Лист нашого сайту.

 

”НЕМАГНІТ” – купуємо срібло 980 проби постійно – дорого!

 

 

Якщо Вам сподобалася наша сторінка, поділіться нею з друзями в соціальних мережах: