bot-nemagnit
viber

К сожалению, мы не в офисе. Давайте мы перезвоним вам в рабочее время.

Вкажіть свій номер телефону і ми Вам Зателефонуємо протягом найближчого часу

0 сек

Або пишіть нам у Viber viber

Мы обязательно Вам перезвоним!

Срібло проба 875

У всі часи цей сплав користувався широкою популярністю, його називають «російським сріблом», з нього виготовляють столове срібло, ювелірні вироби. Застосовується срібло 875 проби і в деяких видах РЕК.

Серебро с пробой 875 выдается за белое золото.

Срібло проба 875 (Сплав 875 проби), часто прирівнюється ювелірами – до 375 пробі золота. Срібло 875 проби є стандартним високопробним сплавом. Проба 875 – якась межа між низькопробним і високопробним сріблом. Вміст чистого срібла 87.5%.  Сплав 875 проби мало окислюється на повітрі. Колір яскравий сріблясто-білий, як у чистого срібла. Чудові механічні властивості – сплав високопрочний.

Мідь, яка використовується в якості лігатури в срібному сплаві 875 проби надає легкий жовтуватий відтінок, що робить метал схожим на біле золото.

Срібло 875 проби застосовується не так часто, як аналогічний метал з більш високими пробами, але й з нього можна знайти якісні вироби. Найпоширеніші прикраси зі срібла з клеймом 875 – це кільця, кулони, сережки, рідше  – виготовляють браслети та ланцюжки.

Ціна на срібло 875 проби

Ціна за грам срібла 875 проби – публікується у розділі нашого сайту Прайс-Лист. Ювелірні прикраси оцінюються в набагато більші суми, так як в їх вартість входить оплата каменів-вставок і ціна роботи.

НЕМАГНИТ – постійно купуємо срібло 875 проби.

Якщо Вам сподобалася наша сторінка, поділіться нею з друзями в соціальних мережах: