bot-nemagnit
viber

К сожалению, мы не в офисе. Давайте мы перезвоним вам в рабочее время.

Вкажіть свій номер телефону і ми Вам Зателефонуємо протягом найближчого часу

0 сек

Або пишіть нам у Viber viber

Мы обязательно Вам перезвоним!

Срібло на міді

Срібло на міді дуже часто зустрічається в контактах з напайками, які представляють собою пластинку міді, покриту тонким шаром срібла. Також срібло на міді міститься в реле, запобіжниках, опорах, в деяких мікросхемах, дротах і кабелях.

Сплав срібла з міддю

Чисте срібло є занадто м’яким металом, щоб створювати з нього будь-які великі предмети, деталі, саме тому його часто сплавляють з іншими металами, в основному з міддю, для додання міцності і поліпшення фізичних характеристик готового виробу, але в той же час зі збереженням якості металу.

Свого часу вчені робили спроби використовувати в якості лігатури НЕ мідь, а інші метали (цинк, платина, титан), щоб зменшити пористість кінцевого продукту, збільшити його зносостійкість, але в підсумку з’ясувалося, що сплав срібла з міддю найбільш ідеальний. Він досі залишається стандартом, так як метали відмінно взаємодіють один з одним.

Срібло з міддю використовують, не тільки для виробництва радіоелектронних компонентів, сріблом покривають мідний посуд, з нього виготовляють кухоний посуд, столові прилади, різні декоративні елементи і предмети інтер’єру.

Застосування срібла на міді:

  • Розривні електроконтакти високовольтних електроапаратів;
  • Різні види і типи реле;
  • Перетворювачі струму;
  • У створенні сигнальної апаратури і апаратури для військової сфери промисловості;
  • Вимикачі світлотехнічні;
  • Радіо і електронна апаратура;
  • Лічильники електромагнітні.

Мідно-срібний сплав вважається найпоширенішим в світі. Вироби з срібла виконані з цього сплаву не тільки міцні, але зберігають пластичні властивості. Але цінність таких виробів незначна, так як срібла в них міститься всього лише 20-35%.

“НЕМАГНІТ” – купуємо посріблену мідь постійно – дорого!

Актуальну ціну можна завжди побачити в розділі Прайс-Лист нашого сайту, який регулярно оновлюється

 

Якщо Вам сподобалася наша сторінка, поділіться нею з друзями в соціальних мережах: