bot-nemagnit
viber

К сожалению, мы не в офисе. Давайте мы перезвоним вам в рабочее время.

Вкажіть свій номер телефону і ми Вам Зателефонуємо протягом найближчого часу

0 сек

Або пишіть нам у Viber viber

Мы обязательно Вам перезвоним!

Срібло магнітне

Срібло магнітне це контакти з електро обладнання, відокремлені механічним шляхом або відпаяні газовим пальником які притягуються магнітом.

Відео як відпаяти магнітні  контакти техничного срібла за допомогою різака пропан-кісень:

Вміст срібла в магнітних контактах

Серебро магнитное

Найчастіше магнітне срібло міститься в контактних пластинах і пускових пристроях – контакторах, перемикачах, кнопках. Для поліпшення якості та економії в срібло з якого робляться контакти, додають інші метали, що змінюють властивості магнетизму. Вміст срібла в таких сплавах зазвичай в 1,5 рази менше, максимум 60-65%, тому і вартість їх не дуже висока.

НЕМГНІТ – скупка срібла в контактних пластинах і пускових пристроях – контакторах, перемикачах, кнопках.

Срібло є ковким, гнучким дорогоцінним металом, сріблясто-білого кольору. Застосовується в різних сферах промисловості, як контактний матеріал, що забезпечує надійність і довготривалість виробів, а це означає що цей метал дуже затребуваний.

Його можна виділити з РЕК, таке срібло називають технічним. Технічне срібло в порівнянні з іншими металами, має найкращу електропровідність, теплопровідність і високий коефіцієнт відбиття світла, тому широко застосовується у виробництві електричних контактів, посріблення електричних проводів та у виробництві срібних дзеркал. Вміст срібла в магнітних контактах 60-65%.

В своєму природному стані срібло не є магнітним. Його атоми мають спарені електрони, які обертаються в протилежних напрямках, що призводить до того, що їх магнітні поля усуваються роблячи срібло діамагнітним матеріалом.

Однак завдяки ефекту, відомого як закон магнітної індукції Фарадея, в якійсь мірі на всі матеріали впливають зовнішні магнітні поля, а матеріали, що класифікуються як діамагнітниє (мідь, срібло і золото, серед інших), злегка відштовхуються зовнішніми магнітними полями.

Тимчасові магнітні властивості повертаються, як тільки зовнішнє поле видаляється, але, на думку вчених, за допомогою контрольованого процесу можна перетворити по суті немагнітні метали, такі як срібло, в магнітні лише додавши до сріблу певні метали.

Щоб дізнатися про актуальнц ціну – Телефонуйте зараз

Якщо Вам сподобалася наша сторінка, поділіться нею з друзями в соціальних мережах: