bot-nemagnit
viber

К сожалению, мы не в офисе. Давайте мы перезвоним вам в рабочее время.

Вкажіть свій номер телефону і ми Вам Зателефонуємо протягом найближчого часу

0 сек

Або пишіть нам у Viber viber

Мы обязательно Вам перезвоним!

Срібло чисте

Чисте срібло - являє собою метал, що має сріблясто білий колір. Срібло чисте має високу електро і теплопровідність, відмінну гнучкість, добре піддається розтягуванню і прокатуванню. Метал такої чистоти широко застосовується в різних сферах виробництва завдяки унікальним хімічним та фізичним властивостям.

Где найти чистое серебро

 
Срібло чисте – срібло чистотою 999, це еквівалентно мінімальним вмістом 99,9% Ag, решта – домішки невизначеного змісту. Являє собою метал, що має сріблясто білий колір.
 
У звичайних умовах метал не схильний до корозії, зручний для обробки. Срібло чисте має високу електро і теплопровідність, відмінну гнучкість, добре піддається розтягуванню і прокатування. Метал такої чистоти широко застосовується в різних сферах виробництва завдяки унікальним хімічним і фізичним властивостям.

В електротехніці і радіоелектроніці застосовують технічне срібло, яке також є чистим сріблом без домішок, отримане способом афінажу.

Чисте срібло надзвичайно рідко застосовують в якості сировинного матеріалу при створенні великих деталей через властивостей металу (м’якість).

Існує також і чисте ювелірне срібло, його таврують як 925 проба. Найчастіше з чистого ювелірного срібла виготовляють банківські інвестиційні злитки, колекційні, ювілейні монети, їм сріблять вироби, вироблені з інших металів, для додання предметів краси (наприклад, столове срібло); з технічного чистого – різні радіоелектронні компоненти або частини деталей.

У звичайних умовах метал не схильний до корозії і зручний для обробки.

Чисте срібло використовують для виготовлення срібних монет, столового посуду, ювелірних срібних виробів, в медицині, кіно і фото індустрії, в електронній та електротехнічної промисловості. Використовують чисте срібло для виробництва невеликих ювелірних прикрас, декоративних деталей, для виготовлення срібних припоїв.

Чисте срібло необхідно для створення іонізаторів, без яких неможливо отримати срібну воду (срібні електроди). Навіть в консервному виробництві (продукти харчування, вода) застосовують чисте срібло – законсервовані за допомогою іонів срібла м’ясо, молоко, вино, сік та інше зберігаються набагато довше без зміни смакових якостей.

Ціна за 1 грам чистого срібла в Україні

Ціна за грам срібла 999 проби кожен день публікується актуальна у розділі Прайс-Лист нашого сайту.

“НЕМАГНІТ” – купуємо срібло 999 проби постійно – дорого!

 

 

Якщо Вам сподобалася наша сторінка, поділіться нею з друзями в соціальних мережах: