bot-nemagnit
viber

К сожалению, мы не в офисе. Давайте мы перезвоним вам в рабочее время.

Вкажіть свій номер телефону і ми Вам Зателефонуємо протягом найближчого часу

0 сек

Або пишіть нам у Viber viber

Мы обязательно Вам перезвоним!

Чисте золото 999

Чисте золото вважається найпопулярнішим благородним металом, відомий практично кожній людині. З давніх-давен з нього виготовляли ювелірні прикраси, предмети побуту (посуд, столові прилади) і предмети для прикраси інтер'єру.

Використання чистого золота

Чисте золото 999 проби, яке ще називають «червоним золотом» через його кольору, використовувалося, та й зараз застосовується не так часто, адже метал такої високої проби доволі м’який, схильний до різного роду деформацій, відколів, його легко подряпати, пом’яти.

Практично всі державні банки світу тримають золото 999 проби, так звані три дев’ятки або ж 999.9 (чотири дев’ятки) для того, щоб створювати державний золотий запас. Золото переплавляють в злитки певної ваги (в основному 1 кг), якщо метал містить домішки, то його попередньо очищають методом афінажу.

Хоча, в основному золото «три дев’ятки» застосовують як інвестиційний метал і для виготовлення обручок, не можна говорити, що цим і обмежується його іспользованіе.

Так, чисте золото у вигляді порошку додається до барвників, таким чином, виходить «золота фарба». Чистим золотом покривають картинні рами, куполи церков, статуї. «Сонячний» метал має унікальними якостями: не схильний до окислювальним процесам, на нього не діють кліматичні умови, він антикорозійний, здатний зберігає свої властивості протягом багатьох сотень років. Золото 999, який застосовують для, що називається золочення поверхонь, ще називають сусальне золото.

Ще одне важливе застосування «трьох дев’яток» – золочення РЕК, в основному, використовуються в радіоелектронному обладнанні військового призначення. Саме такі деталі міститися в апаратурі, випущеної до 1990 годов.

Більш детально про радіодеталі, що містять золото, можна дізнатися в паспортах на радіоапаратуру, в спеціальній літературі з радіотехніки, а також на електронних сайтах в Інтернеті.

Ціна за 1 грам чистого золота в Україні

Так як чисте золото містить мізерну кількість домішок, то і ціна на даний вид металу досить висока, і з кожним роком все зростає.

Актуальна ціна кожен день публікується у розділі Прайс-Лист нашого сайту.

“НЕМАГНІТ” – купуємо чисте золото постійно – дорого!

 

 

Якщо Вам сподобалася наша сторінка, поділіться нею з друзями в соціальних мережах: