bot-nemagnit
viber

К сожалению, мы не в офисе. Давайте мы перезвоним вам в рабочее время.

Вкажіть свій номер телефону і ми Вам Зателефонуємо протягом найближчого часу

0 сек

Або пишіть нам у Viber viber

Мы обязательно Вам перезвоним!

Баббіт Б-83

Бабіт Б-83 - є спеціальним антифрикційним сплавом, який створений на основі олова. Використовується при виробництві підшипників для забезпечення невеликого тертя і більш повільного зношування підшипників. Бабіт має низький коефіцієнт тертя, високу твердість і зносостійкість, а також, достатню пластичність для гарної оплюваність з поверхнею.

Баббіт метал чи сплав?

Баббіт Б 83 найпопулярніший сплав з найкращими характеристиками зносостійкості. До складу сплаву входить 83% олово (цифра в назві), решта сурма – 11% і мідь 6%. Використовуються для підшипників, що працюють при великих швидкостях і середніх навантаженнях (підшипники турбін, дизелів, гребних валів).

Сплав баббіт Б 83 винайшов в 1841 році колишній ювелір Ісаак Беббіт, за що отримав золоту медаль від Асоціації механіків Америки – «За внесок в металургію», також даний винахід було високо оцінено конгресом США. У 1847 році Росія отримала патент на виробництво бабіту Б83 – це свідчило про те, що подібні сплави були надзвичайно затребувані в ті часи. Хоча матеріал був винайдений досить давно, сплав до сих пір не втратив свого значення, і навіть навпаки, він завоював нові сфери застосування в механіці.

Марки баббіту

Існує безліч марок бабітів, але найбільш поширений саме 83 сплав, що складається в основному з олова (83% олово, 11% – сурма, 6% – мідь). Саме таке процентне співвідношення дозволяє досягти найбільш низького коефіцієнта тертя і високої в’язкості сплаву. Перевагою олов’яного сплаву є найбільша стійкість до корозійних процесів, підвищена зносостійкість, чудова провідність тепла.

Баббіт. Застосування.

Варто відзначити, що баббит Б83 НЕ крихкий матеріал, це важливо при виробництві різних агрегатів, що мають труться і ковзаючі елементи (різні підшипники), що застосовуються в парових турбінах, компресорах, дизельних двигунах та інших установках, де існує значне навантаження і високі швидкості ковзання.

Існує тільки один недолік у даного сплаву – невисока опірність втоми металів.

Баббіт ціна.

Немагніт – закуповуємо баббит Б – 83. Баббіт Б 83 ціна за кг публікується кожен день у розділі Прайс-Лист. Баббіт продати можете завжди нам.

Баббіт скупка на постійній основі.

Приймаємо брухт баббіту Б 83.

Купуємо також баббіт Б 16

Якщо Вам сподобалася наша сторінка, поділіться нею з друзями в соціальних мережах: